notebooks В наших клієнтів постійно виникають питання з приводу купівлі нового ноутбука. Ми вирішили коротко підсумувати свій досвід по цій темі. В статті будуть окреслені основні моменти, які потрібно враховувати при виборі нового обладнання.

Дизайн: залежить від ваших власних уподобань (або, в деяких випадках, від корпоративних вимог — якщо обирається ноутбук для роботи).

Виробник: ми надаємо перевагу наступним виробникам: Dell, HP (Compaq) та Lenovo. Але все залежить від ваших власних уподобань та досвіду роботи.

Діагональ екрану: якщо ви багато пересуваєтесь і працюєте в дорозі, то варто обрати ноутбук з малим екраном (до 12”), оскільки для мобільної роботи основними параметрами є вага ноутбуку та можливість використання в будь-яких умовах. Другий клас ноутбуків це 13”-14” є певним компромісом між повноцінною роботою та мобільністю. Третій клас 15″ – він є найбільш популярний оскільки може поєднувати і повноцінне робоче місце, і зрідка використовуватися для мобільної роботи. Для постійної стаціонарної роботи можна обрати навіть 17” екран.

Процесор: для сучасних операційних систем та повноцінної робити встановленою планкою є процесори Intel Core 2 Duo та Intel i3-i5 (або їх аналог від AMD). Процесор Intel i3 є достатнім для всіх базових офісних задач.

Об’єм оперативної пам’яті: для сучасних операційних систем та повноцінної робити бажано мати 4 ГБ пам’яті.

Мережні адаптери: обов’язково мати Wі-Fі та Ethernet.

Веб-камера та мікрофон: у наш час дуже бажано мати оскільки ip-телефонія (наприклад, Skype) вже є невід’ємною частиною роботи, а також постійно використовується для приватного спілкування з рідними, друзями тощо.

Порти вводу-виводу: мінімум два порти USB 2.0 та бажано мати один HDMI (цей інтерфейс використовується для перегляду фільмів на сучасних телевізорах та при проведенні презентацій).

Операційна система: бажано мати 64-бітну ліцензовану операційну систему.

Гарантія: мінімум 12 місяців.

 МобільністьРобота-дімІгриДизайн
Розмір та вага+
Час роботи від батареї+
Комунікації+
Якість звуку та відео++
Діагональ та якість екрану+++
HDMI и Wireless Display+
Висока потужність++
Потужний процесор+
Потужний відео-адаптер+
Зручність та дизайн++
Підключення додаткових пристроїв+
Оперативна пам'ять та жорсткий диск+