В поштовім клієнті Thunderbird з’явилася нова функція – FileLink, що інтегрує підтримку зовнішнього хостингу файлів в Thunderbird.

При додаванні великого вкладення в електронну пошту Thunderbird ви побачите повідомлення із пропозицією використати функцію FileLink.

Ви можете натиснути на посилання з інформацією та дізнатися більше про цю функцію, щоб використати нові можливості, відправити додаток за допомогою FileLink або ж ігнорувати повідомлення і надіслати звичайним способом.

FileLink дозволяє завантажувати вкладення безпосередньо на сервіс онлайн-зберігання, а потім замінює вкладення на повідомлення з посиланням на файл. Одержувач у разі потреби зможе отримати цей додаток натиснувши на посилання у листі та завантажити його через Інтернет.

В даний момент в стабільній версії FileLink підтримує онлайн сервіс YouSendIt (обмеження безкоштовного пакету сервісу: максимальний розмір файлу 50Мб, загальний розмір сховища 2Гб, обмеження трафіку на місяць 1Гб, кількість завантажень на місяць 100), але ведеться робота над додаванням підтримки інших сервісів накшталт Dropbox.

Таким чином FileLink вирішує декілька основних задач:

  • надсилання дуже великих файлів
  • обхід обмежень поштових серверів відправника-отримувача
  • надсилання файлів великій кількості отримувачів