Аваль Власники компаній та менеджери, що вдало ведуть свої справи, розуміють як важливо мати максимум контролю над своїми грошовими потоками та ефективно управляти своїми поточними коштами. Неможливо уявити сучасний бізнес без наявності банківського поточного рахунку, який обслуговується в надійному Банку-партнері. Саме надійність та можливості для сервісу, який пропонує обслуговуючий Банк, надають Вашому бізнесу вирішальні переваги в конкурентній боротьбі.

Для своїх клієнтів ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» пропонує повний спектр якісних послуг із розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків із використанням розширених можливостей контролю та управління рахунком та найсучасніших рішень, таких як система дистанційного обслуговування рахунків «Клієнт-Банк».
Саме тому, ми постійно працюємо над розширенням спектру наших послуг та рівня безпеки фінансових операцій наших клієнтів, що користуються системою „Клієнт – Банк”.

В Банку створено окремий підрозділ, що складається з найкращих фахівців в сфері безпеки інформаційних технологій, та який впроваджує всі можливі на сьогодні засоби захисту клієнтської інформації з боку банку.

Однак, як свідчить практика, в питанні захисту інформації велику роль відіграє людський фактор. Адже в багатьох випадках саме некоректні дії користувача системи “Клієнт-Банк” призводять до спроб шахрайства.
На сьогодні існує можливість додаткового захисту своїх фінансів та бізнес-інформації на боці клієнта.

Зараз ми пропонуємо Вам скористатися саме новою можливістю додаткового захисту Ваших фінансових потоків та безпеки банківських операцій дистанційними каналами, що надасть Вам більшої впевненості у безпечному виконанні операцій – особистий секретний ключ ЕЦП «Secure Token 318». Використовуючи його, Ви отримаєте посилення заходів безпеки при виконанні операцій у системі «Клієнт-Банк».

Цей новітній технологічний пристрій призначений для генерації та безпечного зберігання особистого ключа електронного цифрового підпису (ЕЦП). Однією з важливих переваг використання секретного ключа “Secure Token 318” є неможливість копіювання ЕЦП на інший носій даний, що виключає несанкціонований доступ до Вашого особистого ключа.

Окремо зазначимо, що тим компаніям, які використовують декілька рівнів підписів платіжних документів (перший та другий підписи), достатньо захистити токенами лише всіх користувачів одного з рівнів.

Для підключення до нової послуги Вам необхідно звернутися на обслуговуюче відділення Банку, де відкрито Ваш рахунок, та підписати акт на отримання пристрою.