IBM ® Lotus ® Symphony ™ є багатим функціональним набором продуктивних інструментів, які інтуїтивно зрозумілі і прості у використанні. Даний офісний пакет є безкоштовним. Є три додатки, які становлять Lotus Symphony: Lotus Symphony Documents (для редагування текстових документів), Lotus Symphony Spreadsheets (для електронні таблиці), Lotus Symphony Presentations (для презентацій).

Сторінка програми: Lotus Symphony
Працює на: Windows, Linux, Mac
Ліцензія: безкоштовно

Lotus Symphony дозволить вам взяти під контроль витрати на модернізацію програмного забезпечення, забезпечить доступ до документів нового стандарту файлів (ODF) і всіх інших стандартних типів файлів для офісу.

Користувачі можуть насолоджуватися простим у використанні інтерфейсом і надбаннями інтернет-спільноти: шаблони, поради і підтримка.

Організації можуть контролювати витрати на придбання програмного забезпечення та витрати на модернізацію, надати можливості сумісності з форматами файлів Microsoft Office, захищати в майбутньому доступу до документів з підтримкою ODF. Локалізована мовна підтримка на даний момент існує для більш ніж 20 мов.

Розробники можуть розширювати застосування Lotus Symphony за рахунок підтримки плагінів і, при використанні Lotus Symphony всередині Lotus Notes.

Користувачі Lotus Notes можуть створювати, редагувати і публікувати документи, електронні таблиці та презентації за допомогою інтегрованої версії Lotus Symphony, яка вбудована в клієнт Lotus Notes.

Lotus Symphony базується на технологіях OpenOffice.org та підтримуе ODF стандарт, ISO 26300.