Immunet - антивірус Співтовариство Immunet працює, щоб допомогти зробити Інтернет більш безпечним місцем для спілкування, покупок і продуктивності. Антивірусне програмне забезпечення Immunet швидко адаптується для захисту від сучасних загроз і використовує обізнаність громадськості для інтелектуального захисту, при цьому ніколи не сповільнюючи роботу комп’ютера.

Сторінка програми: Immunet FREE Antivirus
Працює на: XP, Vista, 7 (x86/x64)
Ліцензія: безкоштовно

Ключові можливості програми:

Immunet - антивірус Швидкий антивірусний захист використовує швидкість хмарних обчислень для доставки захист в реальному часі на ваш ПК. Залишайтеся захищені від понад 13 мільйонів вірусів і тисячі нових загроз щодня, навіть не завантажуючи нового файлу виявлення вірусів. Просто залишайтеся на зв’язку з Immunet Cloud, щоб зберегти свої бази в актуальному стані.

Immunet - антивірус Компактне та легке рішення – до 35 разів легше, ніж традиційні антивіруси. Низьке використання дискового простору та пам’яті не буде ускладнювати роботу комп’ютера на відміну від інших рішень. Існуючі антивірусні продукти займають від 100 МБ до 350 Мб дискового простору, а для Immunet потрібно лише 10 Мб вільного простору на жорсткому диску.

Immunet - антивірус Захист від вірусів, шпигунів, ботів, черв’яків, троянів і клавіатурних шпигунів без завантаження будь-яких файлів сигнатур вірусів в режимі реального часу. Залишайтеся захищені за допомогою Immunet Cloud та інтелектуальних технологій виявлення вірусів, які не уповільнюють роботу комп’ютера.

Immunet - антивірус Immunet сумісний з вашими існуючими рішеннями захисту. Immunet дає додатковий, легкий шар захисту для більшого спокою. Оскільки традиційні антивірусні рішення виявляють в середньому тільки 50% інтернет-загроз, більшість користувачів є недостатньо захищеними, тому з Immunet ваш ПК може отримати вигоду в вигляді багаторівневого захисту системи.

Immunet - антивірус Виявлення загроз постійно вдосконалюється з кожним новим користувачем. Коли Immunet виявляє загрози на ПК одного користувача, то загроза блокується для всіх користувачів в Immunet Cloud одночасно, даючи всім користувачам спільний імунітет від комп’ютерних загроз.

Immunet - антивірус Інтелектуальне сканування ефективно виявляє і видаляє віруси, ботів, черв’яків, троянів, клавіатурних шпигунів і програм-шпигунів, завдяки силі колективного розуму та Immunet Cloud. Варіанти сканування: швидке – процеси та реєстр; вибіркове – певні файли і каталоги; повна перевірка системи.