Elive – це повноцінна операційна система для вашого комп’ютера, що побудована на базі Debian GNU / Linux та адаптована для задоволення ваших потреб, одночасно орієнтуючись на мінімальні апаратні вимогами, що дозволить використання цієї операційної системи на доволі старих апаратних платформах одночасно перетворюючи ваш старий комп’ютер в потужну робочу станцію з інтерфейсом, що захоплює всіх, хто бачить цю операційну систему.

Головні характеристики:

  • дистрибутив базується на добре відомому Debian, що забезпечує останні пакети програм та стабільність;
  • система спрямована на те, щоб бути зручною та простою у використанні;
  • мінімальні вимоги до устаткування для роботи Elive є 100 МГц процесора і 64 МБ ОЗУ.

Elive поставляється з повним набором програм як для роботи, так і для відпочинку. Він пропонує все від повного пакету офісних програм до ігор та мультимедіа. Ви можете насолоджуватися переглядом фільмів або створити свій власний. Elive дає вам можливість зробити 3D анімацію, редагувати і керувати аудіо і графічними файлами. Elive – це дуже стабільна система, яка може працювати без вимикання дуже довгий час.

Як і будь-який Лінукс, Elive надійно захищений від вірусів, троянів, шпигунського та рекламного ПЗ, або будь-яких подібних неприємностей. Elive використовує Open Source Software – це означає, що серед іншого, що у вас є доступ до вихідного коду програм, а також дозвіл змінювати і адаптувати їх до ваших особистих потреб з повною легальністю.

Офіційний сайт: Where Debian meets Enlightenment.