Dropbox дозволяє синхронізувати файли в мережі, на вашому комп’ютері, ноутбуці та телефоні автоматично. Безкоштовний пакет дозволяє синхронізувати данні до 2 Гб. Синхронізація файлів можлива будь-якого розміру або типу, та всіма вашими операційними системами: Windows, Mac і Linux. Dropbox автоматично синхронізує данні при виявленні нових файлів або їх зміні; дозволяє працювати з файлами у вашому Dropbox навіть якщо ви в автономному режимі; ваші змінені дані синхронізуються автоматично, як тільки ваш комп’ютер матиме підключення до Інтернет. ?Також працювати з Dropbox можна на сучасних мобільних пристроях, таких як iPhone та Blackberry.

Для надання спільного доступу іншим користувачам достатньо зробити лише декілька кліків – це дозволить декільком користувачам разом працювати з даними. Online Backup Dropbox створює резервні копії файлів в мережі без необхідності думати про резервне копіювання. Будь-який виділений\змінений файл можна відновити впродовж 30-ти днів після видалення.

Робота з усіма файлами можлива також через інтернет за допомогою будь-якого сучасного інтернет оглядача (Firefox, Opera, Safari, Chromium та Internet Explorer). При роботі з файлами зберігається історія дій, які виконувалися з файлами та хто саме їх виконував. Сеанс зв’язку як через клієнт Dropbox, так і через оглядач інтернет відбувається зі збереженням конфіденційності. Безпека гарантується використанням шифрованих каналів (SSL) та шифруваннях самих файлів (AES-256), що є недоступними без вашого профілю. Сайт Dropbox оберігається від хакерських атак. Співробітники Dropbox також не мають доступу до файлів. Для доступу до своїх файлів потрібно ваше ім’я користувача та пароль. Доступ до ваших файлів мають тільки ті люди, кому ви самі дозволяєте.

Для того, що б спробувати сервіс, достатньо зареєструватись на сайті Dropbox.