Microsoft Windows 7 Дослідження, що було проведено компанією Sophos, виробником антивірусу Sophos Security Suite, доводять, що система захисту UAC (user access control) в операційній системі Windows 7 пропускає 8 з 10 вірусів. Для перевірки були обрані десять свіжих екземплярів шкідливого програмного забезпечення, що надійшли відносно недавно до лабораторії компанії.

Невтішні дані щодо ефективності UAC були також підтверджені іншими джерелами. Високий ступінь успішних атак в даному випадку побічно обумовлений тим, що користувачі Windows 7, втім як і власники Windows Vista (оскільки в ній також є механізм захисту UAC), покладають занадто великі надії на цю систему і тому не встановлюють інше захисне програмне забезпечення на комп’ютери.

Тобто в будь-якому випадку рекомендуємо використовувати антивірусне програмне забезпечення для захисту вашого комп’ютера, наприклад, AVG Anti-virus Free Edition. Нагадаємо, що в компанії Microsoft вже є повноцінний безкоштовний антивірус власної розробки Security Essentials, фінальна версія якого була випущена близько місяця тому. Ця система забезпечує надійний базовий захист.