Адвенчер ЛендАдвенчер Ленд
ТОВ «Адвенчер Ленд» створено, як компанію-дистриб’ютор товарів для активного відпочинку на воді, отримала в 1999 році офіційні ексклюзивні права на продаж човнових двигунів Mercury (Меркурі) і Mercruiser (Меркруізер), мастил і мастильних матеріалів для човнових двигунів Quicksilver (Квіксільвер). Зараз компанія «Адвенчер Ленд» пропонує широкий спектр товарів і послуг для любителів відпочинку на воді і для любителів мотоциклів і скутерів Мастильні матеріали і засоби для догляду за човновими двигунами Quicksilver (Квіксільвер). Прилади і навігаційні системи, аксесуари і додаткове обладнання для човнів, катерів і яхт. «Адвенчер Ленд» об’єднав в собі не тільки продаж, але і сервіс. Склад запасних частин дозволяє технічному персоналу обслуговувати техніку в найкоротші терміни. Оснащений за найсучаснішими мірками сервісний центр здійснює ремонт, налаштування і діагностику.

Amsel & CoАмзель і Ко
У 1999 році компанія “Amsel-Levi & Co.” Заснувала українську юридичну фірму “Амзель і Ко” в Україні. Фірма “Амзель і Ко” надає юридичні послуги більшості найбільших публічних компаній в Ізраїлі, інвесторам, державним органам Ізраїлю і єврейським організаціям на Україні, а також є єдиною юридичною фірмою в Україні, яка належить і контролюється ізраїльської юридичною фірмою. До штату компанії «Амзель і Ко» входить 15 фахівців-професіоналів, з яких 9 юристів і один дипломований бухгалтер. Українську компанію очолює адвокат Ігор Фрідмо, відомий член юридичної спільноти України, автор багатьох статтею в юридичних виданнях. Основною спеціалізацією Ігоря Фрідмо є проекти та угоди в сфері нерухомості, корпоративного і податкового права.

АсканіяАсканія Нерухомість
Агенція нерухомості “Асканія Нерухомість” допоможе вам швидко знайти об’єкт нерухомості (квартиру, котедж, земельну ділянку або об’єкт комерційної нерухомості), що вас цікавить, отримати огляд ринку новобудов котеджних містечок, замовити проект котеджу, що сподобався вам. Якщо ви хочете продати нерухомість або здати її в оренду, для цього достатньо залишити нам заявку і про ваш об’єкт дізнаються тисячі зацікавлених покупців та орендарів. Характерними рисами компанії є високий професіоналізм, порядність та працелюбність працівників, що допоможуть вирішити ваші проблеми та принесуть моральне задоволення від спілкування з агенцією нерухомості АН “Асканія Нерухомість”.

Asstra AGAsstrA AG в Україні
Це частина міжнародної транспортно-логістичної групи компаній AsstrA Associated Traffic AG з центральним офісом у Цюріху, Швейцарія. Група складається з біліш ніж двадцяти офісів у десяти країнах Європи та Азії в яких працює близько 800 співробітників компанії, котрі працюють над наданням послуг для більш 4000 клієнтів. На українському ринку компанія працює з 1999 року, надаючи окремо та в комплексі послуги з перевезень, зберігання, митного оформлення та страхування вантажів. Особливістю компанії є надання повного комплексу послуг: перевезення будь-яких вантажів усіма видами транспорту по всьому світу; митне оформлення; складські послуги; торгівельні послуги; страхування вантажів; консалтинг; комплексні проектні рішення.

ПП "ВІДКОС" ВІДКОС
Приватне підприємство ВІДКОС створене в 1998 році. Основу організації склали працівники, які працювали в ТОВ “ЛеГаСтр” і займалися комплексними ремонтами в 1992- 1998 р.р.
З моменту свого заснування підприємство працювало як будівельна та торгівельна організація. Основними товарами , які пропонує відділ торгівлі підприємства є системи “сухого будівництва”, тобто гіпсокартонні системи , модульні підвісні стелі, сухі будівельні суміші, збірні підлоги з гіпсоволокнистих листів, будівельна хімія та інші матеріали для будівництва і ремонту.
З метою більш повного задоволення потреб покупців підприємство з 1999 року здійснює комплексні ремонти, для чого запрошуються кваліфіковані працівники як на постійній так і на контрактній основі.

Capital Logistic & Transport UkraineCapital Logistic & Transport Ukraine
Спільне підприємство «Capital Logistic & Transport-Ukraine» входить до глобальної мережі міжнародної транспортно-експедиторської компанії «Capital Logistic & Transport», яка налічує 47 офісів по всьому світу. Компанія надає послуги: організації наскрізного перевезення вантажів у контейнерах “від дверей до дверей” різними видами транспорту в будь-яку точку світу відповідно до індивідуальних вимог клієнтів та за розумними цінами; страховий та митний супровід; перевезення негабаритних и комбінованих вантажів; комплексне транспортно-експедиторське обслуговування вантажів в порту тощо. В Україні компанія «Capital Logistic & Transport-Ukraine» представлена офісами в Києві та Одесі.

Дія — Всеукраїнська громадська організаціяДія — Всеукраїнська громадська організація
Всеукраїнське жіноче об’єднання “Дія” створено 14 червня 1997 року на установчій конференції в Києві. На зборах були присутні представниці обласних організаційних комітетів з 15 регіонів України.
Міністерство юстиції України зареєструвало ВЖО “Дія” як всеукраїнську громадську організацію соціального захисту 9 грудня 1997 року.
Сьогодні Всеукраїнське об’єднання «Дія» – це 27 регіональних організацій (190 районних обласних, 78 міських та 36 районних в містах організацій), що нараховують 52 900 жінок.
Основна мета діяльності: зростання ролі жінки в українській державі, захист її громадянських, політичних та соціально-економічних прав, сприяння розвитку українського суспільства.

EBRO ARMATURENEBRO ARMATUREN
За більш ніж 30-річний період розвитку, виробництва і продажів запірної та регулювальної арматури для промисловості, ми зайняли місце в одному ряду з провідними світовими виробниками. Мережа філій і представництв надають якісне обслуговування, яке в поєднанні з високою якістю продукції, зробило нас партнером, який заслужив довіру технічних фахівців багатьох підприємств у всьому світі. Основа нашої роботи – застосування інноваційних рішень. Умови і вимоги наших клієнтів розглядаються відділом досліджень і розробок, що відбивається в появі нових модифікацій виробів та застосуванні новітніх технологій і матеріалів. Ми пропонуємо широкий спектр продукції та послуг, що охоплюють різні сфери застосування, від запірної арматури для цивільного будівництва до високоефективної арматури та технології автоматизації для складних умов експлуатації. Виробництво засновано на сучасних CAD / CAM технологіях. Наша система управління якістю, сертифікована відповідно до ISO9000 в 1993 році, гарантує високий рівень надійності продукції, безпеку експлуатації й максимальний термін служби.

ЕлектростандартЕлектростандарт
Компанія «Електростандарт» працює на ринку України з 1997 року. За цей час вона стала лідером в області постачань низьковольтного обладнання таких світових торгових марок, як ABB, DEVI та деяких інших. Мережа торгових партнерів розташовується у всіх великих містах України. Компанія постійно намагається вдосконалювати умови співпраці, пропонуючи безліч різних програм, з яких кожен може вибрати для себе найбільш прийнятну. Для кращого розвитку бізнесу «Електростандарт» постійно готує різні бонусні, проводить постійну маркетингову та технічну підтримку. Компанія завжди рада новим партнерам, яким цікаво розвивати продаж якісного і сучасного устаткування таких всесвітньо відомих виробників, як ABB, DEVI, Legrand, GIRA, ABL-Sursum, Hager тощо в будь-якому регіоні України та готова забезпечити виставковими стендами та рекламною продукцією, організувати для технічні семінари із залученням профільних фахівців представництв зарубіжних заводів.

EsaromEsarom
Австрійська група «Esarom» впродовж багатьох років входить до числа провідних, сучасних підприємств-постачальників смакових добавок для харчової промисловості в країнах Західної та Східної Європи. Центральне виробництво та офіс фірми з 1956 року розташовані в місті Оберрорбах під Віднем. Виробничі потужності фірми представлені цілим рядом спільних підприємств у різних європейських країнах і крім цього, фірма «Есаром» (Esarom) має своїх дистриб’юторів у 20 європейських країнах. Тут створюються, виробляються та експортуються в усі країни світу смакові інгредієнти для харчової промисловості. Споживачі висувають великі вимоги до продуктів харчування: те, що одного разу сподобалося на смак, має завжди мати такий самий смак! Для того, щоб Ви змогли виробляти продукти незмінно високої якості.

LogimexLogimex
Транспортно-експедиційна компанія «Логімекс» готова запропонувати своїм партнерам наступні види транспортних послуг: перевезення всіх видів вантажів автомобільним транспортом між країнами Європи, Азії, Балтії, СНД та України; перевезення контейнерних і генеральних вантажів морським та річковим транспортом; глобальні комбіновані перевезення ; авіаперевезення всіх видів вантажів чартерними рейсами в будь-який регіон земної кулі; залізничні перевезення по Україні та СНД. Компанія пропонуємо найбільш раціональні маршрути, найкоротші терміни та оптимальні тарифи. Залежно від характеру вантажу, умов і маршруту перевезення нами використовуються всі типи транспортних засобів. Маючи в своєму розпорядженні велику кількість договорів з перевізниками, компанія «Логімекс» має можливість надавати вантажовласникові транспорт практично в будь-якій точці світу.

LR GroupLR Group
LR Group ініціює та керує проектами в галузі технологій і торгівлі у Східній Європі, Південній Америці та Африці; спеціалізується на міжнародному регулюванню торгівлі.

Компанія пропонує своїм клієнтам кредитні лінії і організовує попереднє фінансування діяльності, а також гарантії із закупівлі та експорту товарів клієнтів і послуг.

LR Group приймає участь у цивільному будівництві, освітніх проектах, розбудові стільникової інфраструктури, а також в інших цивільних та військових проектах. Компанію було засновано в 1985 році.

ОболоньОболонь
Компанія «Оболонь», один з найбільших українських виробників пива та безалкогольних напоїв, стала єдиною українською пивоварною компанією у топ-40 найбільших пивоварних концернів світу та зайняла у ньому 24 місце. Список підготовлений німецьким виданням “Фокус” з урахуванням обсягів виробництва пива за 2008 рік та часткою на світовому ринку. Компанія «Оболонь» розвивається і просує свою продукцію, як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках. Принцип впровадження новітніх знань і технологій дозволив їй створити могутній сучасний виробничий потенціал. В результаті сьогодні 80% всього експорту пива з України припадає на торгову марку «Оболонь», яка є українським пивом №1 в світі. Залишаючись компанією виключно з українським капіталом, «Оболонь» заснувала новий шлях розвитку українського броварництва.

РА "ПЕРО" РА “ПЕРО”
Рекламне агентство “Перо”. Компанія пропонує послуги цифрової поліграфії, широкоформатного і офсетного друку (банери, постери, транслюцентних банерів, банерної сітки). “Перо” також займається виробництвом і розміщенням зовнішньої реклами та проведення PR, BTL та EVENT акцій. Розробка дизайн-проектів. Креатив. Створення фірмового стилю. Зовнішня реклама. Послуги оформлення вітрин. Рекламне агентство “Перо” виробляє наступну продукцію: візитівки будь-якої складності, плакати А3-А1, конверти, бланки, папки, пакети поліетиленові, пакети паперові, бейджі, пластикові картки, BTL, листівки, запрошення, наклейки, буклети, флаєра, брошури, меню, календарі (настінні перекидні А1-А3 формату, настінні плакати, настільні (будиночки), кишенькові; магніти.

Видавництво “Піонер” Видавництво “Піонер”
ТОВ “Видавництво “Піонер” працює на ринку гуртової торгівлі канцелярськими та новорічними товарами з 2000 року. Протягом цього часу ми докладаємо всіх зусиль для забезпечення наших клієнтів якісними товарами. Під торгівельною маркою “Піонер” з 2005 року виробляється широкий асортимент продукції для новорічних свят, зокрема, хлопавки пневматичні, класичні хлопавки та бенгальські вогні, детальну інформацію про нашу продукцію ви можете знайти у каталозі ліворуч. Окрім новорічної продукції видавництво “Піонер” є дистриб’ютором зошитної продукції видавництва “Школярик”. ТОВ “Видавництво “Піонер” працює з широким колом клієнтів для забезпечення доступу до нашої продукції якнайширшого кола споживачів. Зокрема, нашу продукцію можна знайти у найбільших мережах супермаркетів в Україні, зокрема: Ашан, Велика Кишеня, Метро, Фуршет, Караван тощо. Постачальниками продукції є досвідчені виробники з України, Китаю, Індії та Угорщини.