Історія

Мале приватне підприємство “Діал інформаційна система” було засновано в грудні 1994 року. Працюючи на вітчизняному ринку інформаційних технологій (ІТ), ми спеціалізуємось на проектуванні, монтажу ті запуску в експлуатацію слабострумних кабельних мереж передачі даних (в т.ч. й класу СКС), а також на постачанні комп’ютерної та периферійної техніки, ліцензованого програмного забезпечення (ПЗ), активного та пасивного комунікаційного обладнання.

Нами виконані проекти на десятках промислових підприємств та комерційних організацій міст України та декілька проектів в Росії, на яких були реалізовані різні варіанти технологій побудови кабельних систем на “мідній парі” та оптичному кабелі; використано обладнання стандартів Ethernet, Fast и Gigabit Ethernet, а також RadioEthernet; було поставлено різноманітну комп’ютерну техніку та потужні серверні системи.

На даний момент нами створено та стабільно функціонують більш ніж 2500 робочих місць та близько 50-ти серверів.

[table “5” not found /]

Особливості наших підходів:

– ми орієнтуємось на роботу з корпоративним замовником і пропонуємо комплексні (функціонально завершені) рішення;
– окрім крупних рішень класу СКС (Systimax СКС , Signamax СКС , Millennium СКС) для невеликих підприємств ми пропонуємо достатньо просте та надійне виконання кабельної системи класу SOHO;
– базуючись на власному досвіді експлуатації мереж, ми дійсно знаємо, що вам запропонувати й пропонуємо найкраще з того, що сьогодні є на ринку ІТ;
– наші спеціалісти не пропонують неперевірених рішень;
– працюємо офіційно;
– ми знаємо напевно, що на багато дешевше є правильній підхід, а дешеві рішення (до яких найчастіше схиляються Замовники), на жаль, виходить з часом набагато дорожчим.

Що є гарантією нашого професіоналізму?

Перш за все, наші спеціалісти пройшли курси в учбових центрах AVAYA (Lucent Technologies), Brand-Rex, A.E.S.P., HP (Compaq), D-Link, IBM, Intel, Microsoft – свідоцтвом цього є сертифікати, що затверджують право на проектування, інсталяцію та обслуговування різних компонентів мережної інфраструктури. До визнання наших спеціалістів різними вендорами можна додати багаторічний досвід супроводження мереж, в т.ч. виконання системного адміністрування для наших постійних клієнтів. Завдяки зваженому підходу в роботі наші результати завжди відрізняються високої якістю, а техніка – надійністю.